Ręce mężczyzny, który przecina przewody lub kable elektryczne

Rodzinna firma elektryczna

Firma elektryczna- Elektryk z Gdańska gwarantuje wykonanie wielu usług elektrycznych na najwyższym poziomie. Wiele z nich dotyczy montażu, naprawy i rozbudowy oraz wymiany instalacji elektrycznej lub pomiarów ochronnych. Przede wszystkim oferujemy wykonanie naszych usług na terenie trójmiasta: Gdańska, Sopotu i Gdyni. Oferuję także wszystkie usługi na terenie pobliskich miejscowości.

Rodzinna firma elektryków z Gdańska, Gdyni i Sopotu

Firma elektryczna Elektroinstalacje– pomiary została założona w Sopocie w 1999 roku. Od niedawna firma ta nazywa się PJ- elektryk. Dlaczego? Firmę prowadzi syn Paweł oraz ojciec Jarosław. Od tej pory świadczymy szeroki zakres usług elektrycznych na wysokim poziomie i z roku na rok mamy coraz więcej klientów. Od ponad 20 lat oferujemy swoim klientom usługi elektryczne od drobnego montażu gniazdek elektrycznych, wyłączników oraz opraw oświetleniowych, poprzez usuwanie usterek i awarii, kończąc na montażu nowej instalacji elektrycznej w firmie lub domu. Współpracujemy wspólnie podczas wykonywania wielu zleceń. Dlatego w niedalekiej przyszłości zamierzamy także rozbudować firmę i zatrudnić kolejnych pracowników, co pozwoli nam pracować jednocześnie w kilku miejscach.

Firma elektryczna z trójmiasta

Firma elektryczna z trójmiasta kompleksowo wykonuje prace elektryczne z zachowaniem szczególnej ostrożności podczas pracy pod napięciem. Dodatkowo posiadam także referencje świadczące o wysokiej jakości wykonywanych przeze mnie usług. Posiadam odpowiednie uprawnienia, które pozwalają mi na prace przy instalacjach, pomiarach odgromowych oraz elektrycznych.

Co oferuje firma elektryczna z Gdańska

Firma PJ- Elektryk z trójmiasta posiada szeroki wachlarz usług elektrycznych. Wśród nich możesz znaleźć:

  • instalacje elektryczne;
  • instalacje odgromowe;
  • pomiary elektryczne;
  • alarmy;
  • montaż monitoringu;
  • inteligentny budynek- smartdom;
  • podłączenie urządzeń;
  • naprawę urządzeń.

Wśród tych usług firma elektryczna PJ- elektryk oferuje także usługę pogotowia elektrycznego. Każdemu może zdarzyć się awaria prądu w domu lub firmie. Jeśli nie potrafisz lub nie chcesz samodzielnie usuwać powstałej awarii zadzwoń pod numer 515 292 123 i skontaktuj się z firmą elektryczną, która przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, szybko i profesjonalnie usunie powstałą usterkę.

Jeśli chcesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy elektrycznej skontaktuj się z Jarosławem Hulińskim- właścicielem firmy PJ- elektryk z trójmiasta.