Pogotowie elektryczne- 24h

Pogotowie elektryczne konieczne w Twoim domu? Zadzwoń pod numer 515 292 123 i skorzystaj z usług pogotowia elektrycznego firmy PJ- elektryk na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz okolicznych miejscowości. Dojedziemy do Ciebie jak najszybciej i szybko uporamy się z powstałą usterką. Ustalimy przyczynę powstania usterki i naprawimy ją tak, aby więcej nie było z nią problemu.

Nasze pogotowie elektryczne jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ramach naszej oferty skorzystaj z:

Kiedy zadzwonić na pogotowie elektryczne w trójmieście?

Nie zawsze trzeba dzwonić na pogotowie elektryczne. Najpierw sprawdź czy awaria występuje tylko u Ciebie, czy także u sąsiadów. Dowiedz się, także czy awaria nie występuje na sieci energetycznej, w tym celu skontaktuj się pod numer alarmowy 991 pogotowia energetycznego.

Oferujemy profesjonalne usługi pogotowia elektrycznego w przypadku nagłych usterek i awarii instalacji elektrycznej. Jeśli nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc zadzwoń do nas, a my powiemy Ci czy możemy udzielić Ci pomocy, a w razie czego przyjedziemy pod wskazane miejsce.

Usuwanie awarii elektrycznych

Każdą awarię elektryczną należy usunąć jak najszybciej. Brak prądu może być spowodowany przez wiele różnych przyczyn. Awarię trzeba zgłosić do profesjonalnego elektryka, który szybko zajmie się usunięciem awarii elektrycznej.

Oferujemy usuwanie awarii elektrycznej w całym trójmieście oraz okolicznych miejscowościach. Zadzwoń po elektryka jeżeli:

  • nastąpiło zwarcie lub zawilgocenie instalacji;
  • licznik działa nieprawidłowo;
  • zauważyłeś iskrzenie w instalacji elektrycznej;
  • wyczuwasz w pomieszczeniu dziwny zapach z tablicy elektrycznej;
  • doszło do przepalenia bezpiecznika lub jest on gorący;
  • zanika faza;
  • pojawił się nagły brak prądu.

Dodatkowo oferujemy także lokalizowanie uszkodzonych przewodów, które znajdują się w ścianach lub suficie. W starszych instalacjach lokalizujemy uszkodzone przewody w rozetach i pęknięte żyły przewodów. Dzięki temu nie trzeba niszczyć całej ściany lub sufitu, aby usunąć awarię elektryczną.

Nie czekaj do rana lub następnego dnia, gdyż z prądem nie ma żartów. Uszkodzenie instalacji elektrycznej może prowadzić do zwarcia i powstania pożaru. Każda awaria to kłopot dla mieszkańców domu lub pracowników w biurze, a co więcej stwarza zagrożenie ich zdrowiu lub życiu. Bardzo często zwlekanie z wezwaniem elektryka lub samodzielne naprawy wiążą się z powiększaniem się usterki, a co za tym idzie koszty naprawy również wzrastają.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz usunąć awarię usterki elektrycznej i musisz skorzystać z usług całodobowego pogotowia elektrycznego.